Керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського етапують до Херсона

Кирило Вишинський Об этом сообщает ПИЛА ЦЕНТР со ссылкой на СМИ.

Українські правоохоронці почали етапування керівника порталу РІА "Новости Украина" Кирила Вишинського із Києва до Херсона для обрання запобіжного заходу. Про це повідомив телефоном його адвокат, передає російський пропагандистський ресурс "РИА Новости".

Зазначимо, що в Херсоні розташований офіс української прокуратури Автономної Республіки Крим, яка веде справу Вишинського. Спецслужби підозрюють Вишинського, у якого є громадянство Росії і України, в державній зраді.

Керівника української версії російського агентства, зокрема, звинуватили в підтримці самопроголошених Донецької і Луганської народних республік.

За словами заступника голови СБУ Віктора Кононенка, для проведення підривної діяльності Вишинський щомісяця отримував із Росії стабільне фінансування в сумі 53 тисяч євро.

Нагадаємо, вчора речниця СБУ Олена Гітлянська заявила про проведення слідчих дій в офісі РІА "Новости Украина" в Києві. За її словами, співробітники СБУ спільно з прокуратурою Автономної Республіки Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Росії. Затриманий директор РІА "Новости Украина" Вишинський.

Встановлено, що ця медіаструктура використовувалася Росією у рамках гібридної інформаційної війни проти України. У свою чергу прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія вживатиме "заходів взаємності" у відповідь на дії СБУ проти РІА "Новости Украина".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1526453729-kerivnika-ria-novosti-ukraina-kirila-vishinskogo-etapuyut.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя