Британія відреагувала на інтерв’ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів

Британія відреагувала на інтерв’ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів Фото: RT

"Ми багаторазово просили Росію відзвітуватися про те, що сталося в Солсбері у березні (саме там отруїли Скрипаля – ред.). Як ми і передбачали, вони відповіли шляхом умисного викривлення (інформації – ред.) та брехні", — йдеться в офіційній відповіді Міністерства закордонних справ Британії у відповідь на запит російського федерального інформаційного агентства ТАСС. Об этом сообщает incident-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також відомство повторило офіційну позицію прем’єрки Британії Терези Мей та заявило, що уряд не сумнівається в тому, що підозрювані Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами російської розвідки.

Британія додала, що продовжує вважати цих чоловіків, які публічно заявили про невинуватість, основними підозрюваними у справі.

Нагадаємо, росіяни Александр Петров і Руслан Боширов, яких Велика Британія звинуватила в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки в Солсбері, дали інтерв’ю російському пропагандистському ресурсу Russia Today. Боширов і Петров заявили, що їздили в Солсбері дивитися на собор.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/brytaniya_vidreaguvala_na_intervyu_pidozryuvanyh_v_otruienni_skrypaliv_266237.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя