Україна видала дозвіл на призначення нового посла Угорщини, – ЗМІ – новини ZIK.UA

четвер, 8 листопада, 2018, 13:29 Політика

  • Читать эту новость на русском


Україна видала дозвіл на призначення нового посла Угорщини, – ЗМІ

Іштван Ійдярто. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Іштван Ійдярто. Фото: Getty Images/Global Images UkraineНовим послом Угорщини в Україні призначать Іштвана Ійдярто. Об этом сообщает radyvyliv.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє «Новое Время» з посиланням на статтю «Європейської правди».


30 жовтня Будапешт змінив назву посади уповноваженого міністра з розвитку Закарпатської області на відповідального за співпрацю Саболч-Сатмар-Березької та Закарпатської областей.


«У цей же день посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня запросили до МЗС, щоб вручити йому агреман на призначення його наступника в Києві», – пише автор статті з посиланням на джерела.


Новим послом в Україні стане Іштван Ійдярто, а екс посол вже покинув Київ.


Раніше очікується, що 8 листопада Ійдярто прибуде до Києва і фактично почне свою дипломатичну місію в Україні. Вручення вірчих грамот, за даними джерел, планується вже в найближчі тижні.


Ійдярто народився в Берегово Закарпатської області України в 1963 році, але пізніше переїхав в Угорщину де розпочав дипломатичну кар’єру. У 2011 -2014 році був послом Угорщини в Росії.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/11/08/ukraina_vydala_dozvil_na_pryznachennya_novogo_posla_ugorshchyny__zmi_1443893”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя