Івано-Франківськ: у міському парку прихистили знедоленого собаку і шукають йому нового дбайливого господаря (фото)

Об этом сообщает idzenit.in.ua со ссылкой на СМИ.

Історію розповіла директора КП “Центр розвитку рекреації і міста” Руслана Василюк.

“Господар знущався над ним, зі слів сусідів бив і не годував, пес постійно тікав і жив на вулиці. Просто не змогла залишитися байдужою…Зв’язалася з волонтерами і запропонувала перетримку в спеціально обладнаному місці в парку. Але собаку після того посту довго не могли знайти. І кілька днів тому мені зателефонували, що його таки знайшли. Господар помер і собаку забрали патрульні поліцейські”, – розповідає Василюк.Тепер собаку знайшли і облаштували житло на території парку, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

“Ми його доглядаємо, вигулюємо і годуємо. Але йому потрібен справжній господар і новий дім! Пес дуже сумує за людьми. Він добрий, лагідний, розумний і слухняний! Точно буде вірним другом тому, хто зможе подарувати йому своє тепло і любов. Відгукніться!”, – каже Василюк.Умова комунальників одна: передадуть лише в надійні руки з можливістю отримувати інформацію про його життя в новій сім`ї.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/ivano-frankivsk-u-miskomu-parku-prihistili-znedolenogo-sobaku-i-shukayut-yomu-novogo-dbaylivogo-gospodarya-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя