Смертельна ДТП під Луцьком: водій, який збив 9-річну дівчинку, отримав 4 роки


Водій, який на смерть збив дев’ятирічну дівчинку у селі Піддубці під Луцьком, отримав покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. До того ж, водій вимушений буде виплатити моральну шкоду родичам загиблої дівчинки.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Під час судового засідання встановили, що 14 грудня минулого року водій керував технічно несправним автомобілем марки «Фольксваген Пассат», несправність якого виразилась у непрацездатності гальмівної системи. Так, рухаючись автодорогою сполученням «Устилуг-Луцьк-Рівне» зі швидкістю 60 км/год., при наближенні до нерегульованого пішохідного переходу у селі Піддубці обвинувачений не зменшив швидкість руху, в результаті чого допустив наїзд на дівчинку, яка перетинала проїзну частину дороги нерегульованим пішохідним переходом.

В результаті ДТП дівчинка отримала численні травми несумісні з життям та померла на місці аварії.

Водій «Фольксвагена» свою вину визнав частково, розповівши суду, що коли в’їхав у Піддубці, зменшив швидкість до 55 км/год. З його слів, коли він переїхав пішохідний перехід, побачив, як з-за автомобілів, які стояли перед пішохідним переходом, раптово вибігла потерпіла, він не встиг зреагувати та здійснив наїзд.

Чоловік наполягав, що дівчинка переходила дорогу поза пішохідним переходом, а автомобілі збоку не зупинились, щоб пропустити, а здійснювали там стоянку. Фактично його автомобіль був справний, однак чоловік знав, що у авто були деякі технічні неполадки, для усунення яких він уже придбав запасні деталі, однак не полагодив автомобіль. Просив суворо його не карати, врахувати його похилий вік та те, що він є інвалідом ІІ групи, його дружина тяжко хворіє, фактично лише він один її доглядає.

Незважаючи на часткове визнання вини, вона була доведена повністю, зокрема показами свідків, які підтвердили обставини справи, зокрема й те, що дівчинка переходила дорогу по переходу.

Варто зазначити, що родичі дівчинки просили для вбивці суворого покарання, а також про відшкодування їм моральної шкоди.

Таким чином, суд визнав винним водія «Фольксвагена» та призначив йому покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавлення права керувати транспортними засобами на строк 3 роки. Також засуджений вимушений буде заплатити моральну шкоду у розмірі 570 тисяч трьом потерпілим.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/smertelna-dtp-pid-lutskom-vodiy-iakyy-zbyv-9-richnu-divchynku-otryma/” Об этом сообщает lentainform.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя