Суд в РФ засудив до 12 років в’язниці 72-річного українця за "збір даних для української розвідки"


Ростовський обласний суд засудив 72-річного жителя селища Чертково (селище на російсько-українському кордоні) Володимира Моргунова до 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму за звинуваченням у держзраді

Про це повідомляє видання "Ґрати" у Facebook. Об этом сообщает vestochka.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що процес проходив у закритому режимі, держзвинувачення просило для Моргунова 8 років позбавлення волі (стаття 275 КК РФ, передбачає до 25 років позбавлення волі). Він уклав угоду зі слідством: це передбачає не більше 2/3 максимального терміну вироку. Оскаржити рішення суду Моргунов не буде.

За версією слідства, Моргунов передавав українській розвідці інформацію про економічну і суспільно-політичну ситуацію в регіоні, а також про дислокацію військової техніки і сил російської прикордонної в районі. З представниками українських спецслужб Моргунов, нібито, зустрічався на території Луганської області.

Моргунова затримали в листопаді 2018 року, під час обшуку вилучили кілька сім-карт, коробок з-під телефонів і 2 паспорти — український і російський, а також посвідчення "радника Верховного Військового отамана ВКР, начальника штабу біса юрта" у званні полковника.

За твердженням місцевого видання "Блокнот", Моргунов "скоїв злочини на патріотичній основі: він дуже негативно ставиться до чинної в Росії влади і так намагався з нею боротися".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/10/sud_v_rf_zasudyv_do_12_rokiv_vyaznyci_72_richnogo_ukrayincya_za_quotzbir_danykh_dlya_ukrayinskoyi_rozvidkyquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя